Teddies CROSS 2 žluté

Teddies CROSS 2 žluté

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vozítka
Dodavatel:Teddies
Cena:689 Kč
Teddies CROSS 2 žluté 5 (100%) 24 hodnocení

Žluté odrážedlo je díky své neutrální barvě určeno pro malé závodníky obou pohlaví. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu.Výška sedadla 28 cm.Nosnost do 25 kg.Vhodné od 18 měsíců.Technické údaje:Měs. 18Obsah balení:Odrážedlo CROSS 2 žluté plast výška sedadla 28cm nosnost do 25kg od 18 měsícůPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.


 • Teddies CROSS 2 černé
  Teddies CROSS 2 černé

  Krásné dětské odrážedlo v černých barvách zajistí dětem bezpečnost a stabilitu. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu.Výška..

  689 Kč
 • Enduro Yupee růžové velké plast výška sedadla 31cm nosnost do 212m
  Enduro Yupee růžové velké plast výška sedadla 31cm nosnost do 212m

  Odrážedlo dodává dětem potřebnou oporu, rozvíjí pohybové schopnosti a trénuje jejich pozornost. Vaše procházky budou delší a..

  639 Kč
 • No Fear Kids zelená
  No Fear Kids zelená

  Tato krásná koloběžka e ideální společník na příjemnou cestu městem. Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Koloběžka..

  879 Kč
 • Vyhnálek Cross Classics červené
  Vyhnálek Cross Classics červené

  Krásné dětské odrážedlo zajistí dětem bezpečnost a stabilitu. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Dostupné ve dvou..

  689 Kč
 • Teddies Cross policie
  Teddies Cross policie

  Krásné dětské policejní odrážedlo zajistí dětem bezpečnost a stabilitu. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu.Výška sedadla 28..

  689 KčVybavení pro: Odrážedla V sekci dětské zboží | vozítka je možné objevit teddies!
© 2021 Kontakt